Impresii din MAURITIUS

VLOG 1

Hello! Hello!

Pentru ca videoul l-am postat deja saptamana trecuta probabil ca nu mai este o noutate acest post. Dar totusi postez si aici cateva informatii care sa va ajute in calatoria voastra in Mauritius.

Daca v-ati decis deja in ce oras sa va cazati in Mauritius, sper sa nimeriti ok. Daca nu, va recomand sa cautati cazare sigura, la agentia dvs. personala sau site-uri sigure tip Booking.com.

Informatii despre siguranta in Mauritius si alte detalii le gasiti pe acest site: http://safetravels.ro/tara/mauritius/

Eu am stat in Flic en Flack si am ales un apartament intr-o casa a unui localnic, am rezervat pe booking. A fost o vacanta minunata si cred ca am ales bine locul in care ne-am cazat pentru ca aveam acces la una dintre cele mai frumoase plaje de pe insula.

Am vizitat capitala si alte locuri pe care vi le propun sa le vizitati.

Toate informatiile le gasiti in VIDEO.

Daca aveti intrebari, astept sa ma contactati!

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile cerute sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Creează un site web sau un blog la WordPress.com

SUS ↑

Ziarul românilor din Andalucía

Frați de grai, frați de trai

cireșe amare

As vrea sa numesc acest blog, ca fiind un loc de intalnire al curioaselor, al femeilor care vor sa descopere lucruri noi in fiecare zi. Iar eu voi incerca sa parcurg diferite domenii cu cele mai noi curiozitati. Viata frumoasa e un mix de lucruri marunte!

florian1976.org

al most everything..

jamadariagalt

En pocas palabras, aquí debería escribir de que trata mi blg

A ti por venir

Un lugar donde escribir lo que me apetezca

El quinto Ignacio

Escribir para escapar. Escribir para soportar la realidad.

%d blogeri au apreciat: